Anti-Zeko Adventure

RPG, Puzzle
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 109
  • Sürüm v1.01
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Rijitsu
Klasikleşmiş Puzzle ve RPG oyunlarından çok sıkıldıysanız ve eskiye olan özleminiz birde tavanladıysa tam sizler için bir oyun geliştiriyoruz.

Oyun Hakkında

Klasikleşmiş Puzzle ve RPG oyunlarından çok sıkıldıysanız ve eskiye olan özleminiz birde tavanladıysa tam sizler için bir oyun geliştiriyoruz. Bu oyunumuz tamamen konusal açısından klişelerden kaçtığımız bir öyküyle karşınıza çıkıyoruz. Bu oyunu çıkarırken, kullandığımız oyun motorumuzun gücünü kullanmaktan çekinmeyeceğiz.


Oyunumuzun ilham kaynakları Binary Land + Undertale olup, o oyunların güzel özellikleri oyunumuzun sistemine göre harmanlanmıştır. Bu oyunu yaparken özellikle ileri teknolojilerden yâni robotlardan bahsediyoruz. Bu robotlar hep kötü gösterilmiştir, peki bu güzel robotlar gerçekten kötü müydü?

Oyunun Hikayesi
Aki Senki, Zeko M47 adlı canavarın şirketinde çalışan bir köledir. Çocuklarını görme izni sadece Cumartesi gece 1?dedir. Aki çocuklarıyla en fazla 10 dakika konuşma izni vardır.
Bu izin Aki Senki için çok önemli idi ancak annesi olacak kadın bu izini bile istemiyordu. Çocuklarından büyük olanı babası ise zar zor görüştüğü için üzüntüsünden psikolojik bir hastalığa yakalanır ve babası ne yapacağını bilemez?


Oyunun Özellikleri
1) İki farklı ana karakter ve bu iki ana karakterleri oyunda etkileşimi sağlanılmıştır.
2) Bu oyunda kimseyi öldürmek zorunda değilsiniz.
3) Düşmanlar o teknolojiye göre ayak uydurması için planlı tasarlanılmıştır.
4) Her 5. bölümlerde bonuslar yer almaktadır.
5) Her 10. bölümlerde sizleri bir patron sizleri karşılamaktadır.
6) Oyun 50 bölümden oluşmaktadır.
7) Kayıt sistemi yer almaktadır ve o kayıt sistemini silebileceksiniz.
8) Tam ekran sistemi stabil çalışıyor.


Oyunun Künyesi
Oyunun Adı: Anti-Zeko Adventure Oyunun Diğer Adı: Anti Zeko Adventure, Twin Brothers, ???????????? Oyun Motoru: Construct 2 (Kişisel Lisans) Oyunun Desteklediği Platform: Windows, Linux, Web, Android Oyunu Yapan Kişiler: Ayhan Gazi Gülcü, Enes Sedef, Mesut Selçuk Sarpkaya Oyunun Türü: Puzzle & RPG

Anti-Zeko Adventure indir